Menu
ua pl en

Zapraszamy do ukraińskiej restauracji "U sióstr"!

Zapraszamy do ukraińskiej restauracji "U sióstr"!

Serdecznie zapraszamy do restauracji «U sióstr»!

Restauracja ukraińskiej kuchni "U sióstr" znajduje się w centrum Warszawy na ulicy Złota, 63A macie Państwo niepowtarzalną okazję spróbować tradycyjnej kuchni ukraińskiej .

Dwie sali, pyszne ukraińskie jedzenie, przyjazna obsługa zadowolą najbardziej wymagających gości.

W naszej  restauracji "sióstry" nakrywają wielki stół w najlepszych ukraińskich tradycjach z potraw prygotowanych na starych przepisach naszych babć. W meni  restauracji mozecie znależć potrawy, które są najbardziej znane na Ukrainie – barszcz z pampuszkami, pierogi, kluski, kiełbasa domowa, kwas...Na deser naleśniczki z róznymi dodatkami, miodowyk...

Nasi goście mogą nie tylko cieszyć się  smakiem ukraińskich potraw, ale także dotknyć się do kulturalnych tradzcje Ukrainy. Tutaj znajdziecie starożytne ręcznie robione obrazy i ręczniki, które przypominają o dzieciństwie lub o rodzinnym domu na Ukrainie.

W drugiej salie na ścianach możecie zobaczyć obrazy Bakhovoi Halyny wykonane pastelowo, które akceptują dobry humor, inspirują na nowe pewni osiągniącie. Yesteśmy pewni, że zwiedzyc restauracje "U sióstr" jednego dnia, to stacie stałym i ulubionym gościem.

 

Galeria zdjęć